Najnowsze wiadomości

21 maja 2024 3:39

Apple prezentuje nową generację inteligentnego zegarka Apple Watch
Sprawdź ofertę smartwatchy

Smartwatch Hama Fit Watch 4910 srebrny / szary Kup teraz
Smartwatch Hama Fit Watch 5910 czarny zegarek sportowy Kup teraz
Smartwatch Hama Fit Watch 6900 czarny zegarek sportowy Kup teraz

 

Podczas prezentacji w Kalifornii Apple zaprezentowało zegarek Apple Watch, który teraz wie, jak wykonywać odczyty kardiogramu

.

Według dyrektora operacyjnego Apple Inc, Jeffa Williamsa, jest to pierwszy inteligentny zegarek z taką funkcjonalnością.

Smartwatch firmy Apple otrzymał dużą aktualizację, która wpływa nie tylko na jego wygląd, ale również na komponent oprogramowania. W szczególności, ekran zajmuje teraz całą przednią część obudowy, jest więc o 33% większy niż w Serii 3.

"Wszystko zaczyna się od nowego, oszałamiającego wyświetlacza

.

Przesunęliśmy ekran do samej krawędzi i zaokrągliliśmy rogi, aby idealnie pasował do kształtu zegarka. Ekran jest większy o ponad 30 procent. Zrobiliśmy to przy minimalnej zmianie rozmiaru obudowy", powiedział Jeff Williams, dyrektor operacyjny Apple Inc.

Według niego, S4 dostał potężny nowy dwurdzeniowy 64-bitowy procesor i nowy procesor graficzny. Dzięki temu wydajność gadżetu wzrosła mniej więcej dwukrotnie.

Zaprezentowany Apple Watch Series 4 będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 40 mm i 44 mm. Natomiast poprzednie generacje miały wielkość obudowy 38mm i 42mm.

Zegarek jest teraz w stanie wykryć, kiedy jego użytkownik upadł, co jest ważne dla śledzenia stanu zdrowia danej osoby. Zegarek monitoruje tętno i jest w stanie uruchomić alarm, jeśli jego częstotliwość wzrasta bez powodu. Zegarek może również liczyć kroki, kalorie, itp.

W

prezentacji wziął udział Ivor Benjamin z American Heart Association, który podziękował firmie za innowację ratującą życie. Według niego pacjenci często mówią o objawach, które nie ujawniają się podczas wizyty w przychodni, a urządzenia takie jak nowy Apple Watch rozwiążą ten problem.

Jest również zauważyć, że Food and Drug Administration zatwierdziła nowy gadżet Apple.

Nowa generacja zegarka dostępna jest w trzech kolorach: szarym, srebrnym i złotym. Urządzenia są w cenie od 399 dolarów.

Więcej znajdziesz na: http://smart-gadzet.pl