Najnowsze wiadomości

18 kwietnia 2024 18:12

JAK DOBRAĆ AKCESORIA DO TELEFONÓW APPLE?
Sprawdź ofertę smartwatchy

Smartwatch Hama Fit Watch 4910 srebrny / szary Kup teraz
Smartwatch Hama Fit Watch 5910 czarny zegarek sportowy Kup teraz
Smartwatch Hama Fit Watch 6900 czarny zegarek sportowy Kup teraz

Nawet jeśli nie jesteś wielbicielem urządzeń marki Apple, istnieje duże prawdopodobieństwo, że słyszałeś tezę, że: do telefonu iPhone możesz używać wyłącznie oryginalnych akcesoriów. Ok, jest w tym trochę prawdy, ale co jeśli nie użyję ładowarki Apple do mojego iPhone 13? Telefon wybuchnie? Z dziczy wypełzną straszne potwory? A ziemia pogrąży się w ciemności?
Swoją drogą to świetny pomysł na początek dobrego filmu ;) Ale nie, tak się nie wydarzyło. Mało tego, bardzo możliwe, że istnieją na tym świecie akcesoria, których nie wyprodukowała firma z Cupertino, a dobrze współpracują z jej smartfonami. Cóż to za magiczne akcesoria?

Wybór ładowarki do iPhone 13, 12, 11...

Fani iPhone'ów! Przyznajcie się jak długo musieliście gasić swoje nerwy na Apple'a, kiedy zobaczyliście, że w pięknym, nowiusieńkim pudełeczku ze smartfonem, nie ma ładowarki? Och, przyznajmy się, co najmniej przez milisekundę, każdy z nas życzył osobie, która to wymyśliła, żeby uderzyła się w mały palec. To oczywiste!

Kiedy, już się pozbieraliśmy, przyszedł czas na zakup ładowarki do iPhone'a. Wtedy wielu z nas stanęło przed wyborem: oryginalna, czy zamiennik? Szybka pomoc od wujka Google, tam informacja, że nigdy, przenigdy nie używać nieoryginalnych akcesoriów, że ludzie od tego gina i ciach - zamawiam. Stówka, albo i dwie i pół (jeśli chcesz 30W) uciekają z kieszeni, szybciej niż Usain Bolt. I to na razie sam zasilacz, jeśli nie masz kabla, to Usain znowu musi rundkę za sto złociszy zrobić. Trudno, ważne, że działa.

Po pewnym czasie dogrzebujesz się do tak ciekawego artykułu, jak ten (świetny wybór!) i dowiadujesz się, że połowę tej kasy da się oszczędzić. Jak? Już tłumaczę.

Istnieją na tym łez padole tak wysoce technologicznie zaawansowane marki, które nadążają za Applem :P Jedną z nich jest na przykład Samsung. Stworzył dobry zasilacz, który będzie odpowiedni do iPhone 13.

Ta ładowarka bez najmniejszego problemu naładuje baterię iPhone'a i to nawet z prędkością Super Fast. Tak, jako jedna z niewielu poza oryginalnymi szybkimi obsługuje ładowanie w iPhone'ach - sprawdziliśmy to! Z czystym sumieniem polecamy ten model zasilacza iPhone 13.

Dla posiadaczy starszych modeli telefonów Apple też coś się znajdzie - oryginalna ładowarka iPhone w przekozackiej cenie.

Co dalej? Kabel iPhone 13 do ładowarki - niezbędny!

Bez względu na to, czy kochasz markę Apple, na tyle, aby obklejać swoje auto obrazkami ugryzionego jabłka, czy masz firmowego iPhone'a, a po cichu podśmiewasz się z fanatyków Apple'a - kabel do zasilacza jest Ci niezbędny. Oczywiście jeśli potrafisz naładować telefon bez niego, przejdź do kolejnego wątku :D

Dla nie-Cudotwórców mamy dwie propozycje: cały na biało, oryginalny kabel Apple Lightning i kosmiczny kabel Baseus. Jeśli nie znacie=nie ufacie tej marce, niedawno zrobiliśmy w kwestii tej marki niemały research: Baseus-co to za marka?

Ten jeden metr szczęścia na oficjalnej stronie kupisz za jeden bieg Usaina, a tak, jak wspomnieliśmy na początku, chcemy za to zapłacić połowę, żeby biednego (nie, to nie o Tobie! Ty jesteś mistrzem biznesu!) Bolta, żeby nie męczyć. Znaleźliśmy i takie miejsce, gdzie powyżej zobrazowany, "przepięknej urody" kabel iPhone 13 kupisz w przewidzianej kwocie.

Kolejny przedstawiciel rodziny kablowatych z gatunku iPhonus 13, to wspomniany produkt od Baseus. Jeśli rozmiar ma dla Ciebie znaczenie, to się ucieszysz, ponieważ ta marka oferuje Ci 2 metry radości. Jak widzisz na grafice to także wielobarwne podświetlenie rodem z obcej galaktyki. Wszystkokiego, czego jeszcze możesz chcieć się o nim dowiedzieć, znajdziesz tutaj.

Jakie słuchawki do iPhone 13 wybrać?

Szybko sklasyfikujmy rodzaje słuchawek iPhone 13. Przygotowaliśmy dla Was po przedstawicielu i naszym zdaniem godnym reprezentancie słuchawek: klasycznych-przewodowych, nausznych i dousznych. Brzmi to co najmniej jak rodzaj nieprzyjemnego badania lekarskiego, ale nie, spokojnie, u nas tylko przyjazne kwestie, czyli: trwonienie pieniędzy (proszę sobie tu zwizualizować rzucanie tysiącami banknotów w powietrze i złowieszczy śmiech).

Jako pierwsze na scenę zostają wywołane słuchawki stereo USAMS, które zagrają i zaśpiewają dla prawie każdego smartfonu Apple: od iPhone 6 do 13. Tanio się nie sprzedadzą, ale już po kilku minutach docenisz ich wartość... Mają tak dobrą jakość dźwięku, że nawet będąc setki kilometrów od swojej żony, słysząc jej głos w słuchawce, uwierzysz, że jest obok Ciebie.

Jako alternatywę do tego ekskluzywnego produktu, gdyż od początku podkreślamy niskokosztowe podejście do wydatków na akcesoria, prezentujemy nieco uboższą wersję USAMS'owych słuchawek przewodowych - szczegóły tutaj.

Drugie w kolejności zaprezentują się słuchawki nauszne iPhone 13. Dobre rozwiązanie dla graczy, dla osób, którym marzną uszy oraz wszystkich tych, którzy mają dosyć otaczającego ich świata i nawet mając wyłączoną muzykę, udają, że nie słyszą co się do nich mówi.